Doğum Haritası Çıkarma Dinçer Güner

Genel Puan
Kullanıcı Oyu
[Toplam Oy: 1]

Doğum Haritası Çıkarma Dinçer Güner

16 Mart tarihinde Şahan Gökbakar’ın kızının dünyaya geldiğinin haberi geldi ve tam da o anda ünlü astrolog Dinçer Güner, Kanal D’de Renklı Sayfalar programındaydı. Dinçer Güner, canlı yayında Gökbakar’ın kızının doğum haritasını inceleme fırsatı buldu. İşte minik Ela’nın doğum haritası…

Merhaba hepinize;
16 Mart günü Kanal D’de yayınlanan Renkli Sayfalar programındaydım. Yayın esnasında Şahan Gökbakar’ın kızının dünyaya geldiğinin haberi geldi ve tam da o anda doğum saati bilgisini de öğrendiğimiz için, canlı yayında kızının doğum haritasını inceleme fırsatı buldum. Bu televizyon tarihinde bir ilktir, yeni doğan birinin o anda haritasının çıkarılması ve okunması…

Doğum haritası çıkarma ücretsiz

Genelde çocukların haritasına bakmak risklidir. Anne ve babaların psikolojik olarak etki altında bırakmamak adına genelde bakılmaması veya incelenecekse bile daha kişilik özellikleri, eğilimleri, potansiyelleri üzerine durulmasında fayda vardır. Büyük öngörüler, kehanetler açısından meslek etiği olarak çok doğru bulmam. Şimdi aşağıda Şahan Gökbakar’ın kızı Ela’nin harita analizini okuyacaksınız. Daha çok eğilimleri ve mizacı üzerinde duracağım.

Ela’nın bu sabah saat 6 – 06:30 arası dünyaya geldiği haberi geldi. Buna istinaden hem burcu hem de yükselen burcu Balık ve Ay burcu da Akrep! Haritasında baskın element Su ve Ateş. Bir yandan yaratıcı, sezgisel, merhametli, vicdanlı, yardımsever, yumuşak kalpli, hayal kuran bir yapı diğer yandan ateş elementinin harekete geçme enerjisi, hızı, çabuk kavrayışı bir arada… Bu kişi hayalleri için harekete geçebilecek cesarete ve motivasyona sahip diyebiliriz. Hayal etsin ve gerçekleştirsin kısaca! Ay burcu Akrep olduğundan, güçlü sezgilerin yanı sıra adeta bir dedektif gibi her şeyi sorgulayan, araştıran, merak eden bir yapıda kişiye katacaktır. Ay genel olarak anneyi temsil ettiğinden dolayı, anne biraz daha kontrolcü, sahiplenen, tutkulu bir kadın olarak karşımıza çıkıyor. Sadece ufak bir uyarı… Ay Akrep çocuklarında genel olarak şunu görüyorum. Anne her şeye hakim olmaya çalışmaktan zaman zaman çocuğa bir şeyleri yapmak için izin veremeyebiliyor. Sadece bu noktaya biraz dikkat edilmesinde fayda var. Bu yüzden ufak tefek anne ile krizler yaşanabilir.

Yıldız haritası yorumlama forum

Haritasında gölge burcu ise ‘KOVA’. Gölge burç bizim ihtiyacımız olan, eksik olan yönlerimizi gösterir. Kova olduğundan dolayı ‘özgürlük’ duygusunun biraz eksik kalabileceğini söyleyebilirim. Bu kendini özgürce ifade etme, birileri kırılabilir düşüncesi ile asıl düşünceleri saklama demektir. Hayat sevgili Ela’nın karşısına, özgürlüğün, düşünce özgürlüğünün ne kadar önemli olduğunu vurgulayan inanları karşısına çıkaracaktır. En yakın arkadaşları da kuvvetle muhtemel Kova – Terazi – İkizler burcundan insanlar olacaktır. Güneş’in haritasında 1. evde olduğundan, sevgili Ela’nın daha babaya yakın, daha babacı bir kız olacağını düşünüyorum. Baba kızına çok daha düşkün. Ela’nın hayatında alacağı önemli kararların üzerinde özellikle babası anneden çok daha etkin olacaktır.

Haritanın geneli sayısaldan çok sözel ağırlıklı bir kişiye işaret etmektedir. Bu yüzden sayısal mesleklerden çok, daha sözel ve yaratıcı mesleklere yöneleceğini düşünebiliriz. Hem Balık hem de yükselen Balık olunca belki dans, tiyatro, resim gibi alanlara büyüdükçe yönelebilir. Ruhunda sanatçılık, yaratıcılık var. Haritanın Lordu ise MARS ve haritasında MARS Boğa burcunda yer almakta. Bu da kişinin hayat boyu elindeki şartları korumak için bir mücadele içinde olacağını göstermekte. Mars yönetimli haritalar çok sakin, dingin kişiler değildir. Aksine hareketli, hızı seven, hızlı aksiyon alan, güçlü, mücadele gücü yüksek kişiler olurlar. Mars yönetimli haritaların hayat boyu spor yapmalarında fayda görürüm her zaman. Ela’nın da daha çok (ki sporu seveceğini sanmıyorum Mars Boğa ile ama) su sporlarına yönelmesinde fayda var.

En iyi doğum haritası

Zeka kalitesini gösteren Merkür de Koç burcunda olduğundan hızlı düşünen, hızlı karar alan, hızlı öğrenen ama biraz patavatsız, fikir ve proje üreten bir çocuk olacaktır. Eğitim sürecinde erken okula başlamak, erken yürüme, erken konuşma, okulda herkesten önce konuları kavrama, hızlı öğrenmeye işaret etmekte. Daha okula başlamadan okuma bilen bir dolu Merkür’ü Koç burcunda insan biliyorum. Gelelim en önemli konu olan Sağlık konusuna… Haritasında sağlık lordu da MARS! Ve Mars haritasında Boğa burcunda olduğundan, Boğa burcunun sembolize ettiği rahatsızlıklara eğilimli olacağını düşünebiliriz. Boyun, boğaz bölgesi özellikle… Bu yüzden hayat boyu boynuna, boğazına dikkat etmeli, bademcikleri ile ilgili ufak tefek sorunlar oluşabilir. Belki erken yaşta ailesi bademciklerini aldırabilir. Boğaz enfeksiyonlarına biraz daha yatkın bir bünyesi var.

Kariyer hayatı ise başarılarla dolu olacak! Kariyer alanında yer alan Satürn ile birlikte gerekli tüm sorumlulukları fazlası ile alabilecektir. İlgilendiği alanın gayet profesyoneli olabilecek yeteneklere sahip! Yaşam boyu tüm güzellikler Ela ile olsun…

Sevgiler…

Dinçer GÜNER

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir