Genel Puan
Kullanıcı Oyu
[Toplam Oy: 0]

Günlük Burç Koç Burcu 2019

Yeni bir başlangıç yapmak için kuvvetli arzular duyacaksınız. Eviniz ile ilgili veya işiniz ile ilgili değişiklikler yapmayı arzu edebilirsiniz. Eski fikirleriniz veya daha önce arzu ettiğiniz halde bir türlü harekete geçemediğiniz projelerinizi hatırlatan durumlar meydana gelebilir. Aklınızdan geçenleri söylemeden önce bir kez daha gözden geçirin. Ayrıca gün içinde alacağınız haberlere tepki göstermeden önce araştırın. Yanlış anlamalar olabilir. Hareket halinde olmak ve yeni bir konuya başlamak sizi heyecanlandıracak. Arkadaşlarınız ve yakınlarınız ile birlikte olmak yerine yabancı çevrelerde dolaşmayı tercih edebilirsiniz. Ani değişiklikler heyecan verici olacak fakat skandallardan uzak durmalısınız.

 

Koç Burcu Genel Durum

Her şey yolunda gidiyor, fakat sizi patronuna karşı kötü duruma düşürmeye çalışan kıskanç iş arkadaşınızın kim olduğunu bulmaya çalışın. Yenilik yapma arzunuzu bastırmaya çalışın ve sevgilinizin tarafında durmaya çalışın; çünkü bu ara biraz ihmal edildiğini düşünüyor.

Koç Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar yeni anlaşmaların ve işbirliklerinin lehine işleyecek. Anlaşmaları sonuçlandırmak ve yeni iş ortakları ile irtibata geçmek için bu günden istifade edin. Eğer tehlikeli işlerle meşgulseniz yıldızlar çok ihtiyatlı olmanızı tavsiye ediyor. Dengenizi kaybetmenize neden olabilecek ani değişiklikler olabilir.

Koç Burcu Hurriyet Yorumu

Aşk hayatınız ve sosyal yaşamınız ön planda. Günlük burç Bugünlerde, alışılmadık yerlerden gelen teklifler, öneriler veya davetler söz konusu olabilir. İş hayatınızı veya kariyerinizi etkileyebilecek olumlu değişiklikler yapabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Enerjik, sosyal ve coşkulu bir hafta sonundayız. Ziyaretler veya seyahatler ya da kısa mesafeli yolculuklar söz konusu olabilir. Öğle sonrası saatlerde, yanılgılar, dalgınlıklar, unutkanlıklar veya isteksizlik türünde geçici bir ruh halinde, akşam saatlerinde ise, her şey de abartma veya aşırılığa kaçma eğiliminde olabiliriz. Aşırı yeme içme veya harcama türünde aktivitelerden kaçınmalı, abartılı cümleler kurmamalıyız. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın

Koç Burcu Milliyet Yorumu

Günlük Burç Falınız: Çalışma ortamınızdaki kişilerle gerginlik yaşayabileceğiniz bir gün. Çevrenizdeki kişilere karşı fikirlerinizde inatçı ve dominant bir tarz sergilemeniz mümkün. Bu durum sizin özel hayatınıza da gerginlik olarak yansıyabilir. Ortak içerikli konular gündeminizi meşgul eder. Alacağınız kararlarda aceleci olmamaya özen göstermelisiniz.

Koç Burcu Sabah Yorumu

Ekonomik açıdan, planlarından uzaklaşmak istemiyorsun. Ama hesapta olmayan harcamalar yapmak zorunda kalabilirsin.

Koç Burcu Vatan Yorumu

Koç Burcu Sözcü Yorumu

Bugün her kafadan bir ses çıkar, gerek iş gerek özel hayatınızdaki konular tam sonuçlanmasa da nasıl ilerlemeniz gerektiğine dair pek çok önemli ipucu yakalayabilirsiniz. Acele etmeden her konuyu tek tek içinize sindirmelisiniz. Her şey zamanında en iyi şekilde sonuçlanır. Panik olmayın.

Koç Burcu Takvim Yorumu

Kartınız Çöl… Yoğun kalabalık ortamlarındasınız. Bugün dingin ve sakin kalmayı tercih ettiniz. Ancak kafanızı kurcalayan bazı sorunları düşünmemeye gayret etmelisiniz.

Günlük burç yorumları. 19 Temmuz 2018 Perşembe Koç Burcu Günlük Burç. Koç burcu 19 Temmuz 2018 Perşembe günlük burç yorumu.

Sohbete katılın

3 yorum

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir