Kakül Kestirecek Kadınların Dikkatine

Genel Puan
Kullanıcı Oyu
[Toplam Oy: 1]

Birçok kadının ‘’Kullanımı ve bakımı zor’’ diyerek kestirmekten vazgeçtiği kakül saç modeli hakkında birtakım detayları sizinle buluşturma istedik. Bu konuda haklısınız bakımı zor olabilir ancak yüz şekliniz ile uyum sağladığı takdirde gerçekten göz alıcı bir modele dönüşüyor ve sizleri çok daha farklı bir çehreye sahip hale getiriyor.
Yüz Hatları
Dolgun yüz hatlarını daha minyon bir görüntüye kavuşturmak adına küçük bir illüzyon çalışması yeterli olacaktır. Kakül saç modeli en çok size yakışacak ve beklentilerinizi de fazlasıyla karşılayacaktır. Dolgun yüz hatlarını saklama konusunda bu saç modelini kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Geniş Alın Kakül Modelleri
Alnınızın geniş olması saç modeli tercihlerinizde de büyük bir önem taşıyor. Kakül saç modeli ise bu aşamada en büyük yardımcınız olacaktır. Kakül sayesinde alnınızı örtebilir ve bu genişliği de kusursuz bir şekilde kamufle edebilirsiniz.

Kıvırcık Saçlı Kadınlar ve Kakül Seçimi
Birçok kadın kakül saç modelinin düz saçlar için daha uygun olduğunu düşünüyor ancak bilinen en büyük yanlışlardan bir tanesi ne yazık ki budur! Ünlüler dünyasına göz atarsanız eğer kıvırcık saçlar için de kakül model tercih edenlerin sayıca çok fazla olduğunu sizler de göreceksiniz. Saçlarınız kıvırcık olduğu için bu modeli geri plana atmayın ve deneyimlediğiniz takdirde sizler de ne kadar etkileyici bir görüntüye sahip olduğunuzu daha net bir şekilde fark edeceksiniz.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir