Genel Puan
Kullanıcı Oyu
[Toplam Oy: 0]

Migros Money Club Fırsatları

Yaz tatili kampanyasından alacağınız 3 adet süper boy ve üzeri  Lay’s, Ruffles veya Doritos paketlerinde bulunan oyun kodu indirimi sizleri beklemektedir. Sizlerinde yapması gereken tek şey alışverişleriniz de  Migros mağazalarından Money Club Kart, Money Bonus ya da Money Club özellikli kartlarınızdan 3 adet Lay’s, Ruffles veya Doritos paketleri alacak sürpriz oyun kampanyasına katılma şansını yakalamaktır.

Migros Money Club Frito Lay Oyun Kodu Kampanyası

19 Temmuz – 1 Ağustos 2018 tarihleri arasında Migros, 5M Migros veya Migros Jet mağazalarından Money Club Kart, Money Bonus ya da Money Club özellikli diğer kartlar ile tek seferde Frito Lay Gıda San. ve Tic. A.Ş.’ye ait olan 3 Süper Boy ve üzeri Lay’s, Doritos veya Ruffles ürün alışverişlerinizde anında Migros’ta satışı bulunan tüm oyun kodlarında(Lol, Metin2, Steam ve Gameforge) geçerli 5 TL indirim verilecektir.

  • veya Ruffles alışverişi ve oyun kodu alışverişi 2 ayrı fişte yapılmalıdır.
  • Kampanyadan yararlanmak için önce Frito Lay Gıda San. ve Tic. A.Ş. markalı 3 adet Süper Boy ve üzeri Lay’s, Ruffles veya Doritos ürünleri Money Club özellikli kartlar ile alınmalı, sonrasında ikinci alışveriş olarak tercih edilen oyun kodu yine Money Club özellikli kart ile satın alınmalıdır.
  • League of Legends oyun kodu satışı en az 8 TL’dir. Steam, Metin2 ve Gameforge oyun kodları satışları ise en az 5 TL olarak yapılmaktadır.
  • Alışveriş sonrasında almış olduğunuz oyun kodu satış tutarından 5 TL indirim verilecektir.
  • Ürün indirimi teknik nedenlerden dolayı yapılamadıysa, indirim tutarı 2 gün içerisinde alışveriş yapılan karta tanımlanacak ve ilk alışverişte indirim olarak yansıtılacaktır.
  • Her tüketici kampanyadan 1 defa yararlanabilir.

Migros Oyun Kodunu Nasıl Alırım

Sizlerde 19 Temmuz – 1 Ağustos 2018 tarihleri arasında yapacağınız alışverişlerinizde migros mağazaları ve kasalarından talep ederek anında geçerli olacak 5 TL indirim verilecektir.

Digital oyun kodu kampanyasına katılmak ve bu fırsatı kaçırmamak istiyorsanız size en yakın migros mağazalarından kampaya katılım için bilgi alabilir ve hemen ödeme yaparak anında geçeli olacak olan indirim kodu kampanyasına katılabilirsiniz.

Oyun kodu kampanyasına sizlerde katılım sağlamak ve detaylı bilgi almak için BURAYI tıklayabilirsiniz.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir