Yeni Yazılar Agario hızlı büyüme hilesi 2018 – 2019

Genel Puan
Kullanıcı Oyu
[Toplam Oy: 7]

agario hızlı büyüme hilesi 2018

agar.io hızlı büyüme hilesi ile sizde en kolay yoldan rakiplerinizi oyun içerisinde yenebileceksiniz. Hile tamamıyla güvenilir ve hiçbir yükleme yapmadan rahatlıkla kullanabileceksiniz.
Hileyi sizlere yazılı ve videolu olarak 2 anlatım olarak aktaracağız. Bu anlatımlara rağmen yapamayan arkadaşlar olursa yorum yaparlarsa derhal yanıtlayarak sorunlarını çözeceğiz.

Agario hızlı büyüme hilesi 2018 – 2019 yazılı anlatım
ilgili hile yalnızca agar.io mobil versiyonlarında yani uygulamasında etkin olarak yapılabilmektedir. Puan olarak iki yüzün üzerine çıktıktan sonra seçeceğiniz harita üzerinden bir köşeye doğru ilerleyeceksiniz. İlgili tuşlara kombinasyonlu şekilde beslenme ve bölünmeye hızlı hızlı basınız. Bu basma işleminden hemen sonra bldiğiniz üzere parçalara ayrılacak yani bölüneceksiniz. Bölünme işleminin sonuna ulaştığınızda yani bölünecek parçanız kalmadığında ilgili bölünme tuşu çalışmayacaktır. Geriye diğer tuş olan beslenme kalıyor ondada gene diğer parçalarınız birleşene kadar tekrar tekrar defalarca basınız. Tüm bunları yaparkende dikkat etmeniz gereken diğer bir husus ilgili ok yönünün geçtiğiniz köşeye doğru bakması gerekmektedir.

Agario hızlı büyüme hilesi videolu anlatım

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir